Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu
    Üye runaway has a spectacular aura about runaway has a spectacular aura about runaway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0

Standart kiralık ev arıyorum!!!!

ben oda mutfak ya da 2 oda mutfak şeklinde ,tuvaleti kesinlikle içinde olan,350 euroya kadar bir ev arıyorum.duyan ,gören,bilen varsa lütfen bana bildirsin.teşekkürler...

BorderLiNe Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    10

www.jobwohnen.at den araştırabilirsiniz.

Var mı beni içinizde tanıyan?
    Yaşanmadan çözülmeyen sır benim.
    Kalmasa da şöhretimi duymayan,
    Kimliğimi tarif etmek zor benim...

Lütfen Sorularınızı Özel Mesaj ile Değil Forumda Sorunuz. Aksi Halde Cevap Alamayacaksınız.

Üye tugkangulen is on a distinguished road
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Kiralik ev

10.viyana da 3 odali...Odalar birbirinden bagimsizdir... 65 m² unbefristet miete vertrag... Kirasi 560 € olan ev acil satiliktir .. istenilen para hersey dahil 4 bin € dur . 1800 € Kaution.2200 € ablöse vardir... Ev yeni yapilidir ... Mutfak yeni yapilmistir ...

Irtibat Tel :0688 950 75 72

Üye dec0lemy is on a distinguished road
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0

Temmuz ve Ağustos aylarında oda mutfak evimi kiraya veriyorum. İlgilenirsen detayları: http://www.atodilan.com/ilanlar/full...-kiralik-daire

Üye notsureifsrs is on a distinguished road
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tugkangulen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10.viyana da 3 odali...Odalar birbirinden bagimsizdir... 65 m² unbefristet miete vertrag... Kirasi 560 € olan ev acil satiliktir .. istenilen para hersey dahil 4 bin € dur . 1800 € Kaution.2200 € ablöse vardir... Ev yeni yapilidir ... Mutfak yeni yapilmistir ...

anlamadim nasil satilik bu

BorderLiNe Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre has a reputation beyond repute Umut Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı tugkangulen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı notsureifsrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlamadim nasil satilik bu
    bende anlamadim :afro:

Var mı beni içinizde tanıyan?
    Yaşanmadan çözülmeyen sır benim.
    Kalmasa da şöhretimi duymayan,
    Kimliğimi tarif etmek zor benim...

Lütfen Sorularınızı Özel Mesaj ile Değil Forumda Sorunuz. Aksi Halde Cevap Alamayacaksınız.

Forum Destek ogunt is just really nice ogunt is just really nice ogunt is just really nice ogunt is just really nice ogunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı Umut Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende anlamadim :afro:
    devir heralde... belkide ev satılacağından kurtarabildiğim parayı kurtarıp devredim gitsin diyordur...

"Hepiniz milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz, hatta cumhurbaşkanı olabilirsiniz...
    Fakat sanatkar olamazsınız."
    "Sanat güzelliğin ifadesidir; bu ifade sözle olursa şiir, nağme ile olursa musiki, resim ile olursa ressamlık, bina ile olursa mimarlık olur.

ATATÜRK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread